Zdjęcia mieszkań - Jak to działa

Pamiętajmy, że klient kupuje oczami!

Ogłoszenie z profesjonalnymi zdjęciami wzbudza zaufanie oglądających. Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz to oznaka, że sprzedający podchodzi do sprawy poważnie. Takie ogłoszenie jest dużo lepiej postrzegane. Dzięki temu pozyskasz więcej oglądających, co pozwoli na szybszą sprzedaż a nawet wyższą cenę najmu.

Poszczególne etapy sesji zdjęciowej nieruchomości:

konsultacja

przed sesją doradzam jak przygotować wnętrze żeby sesja poszła sprawnie i przyjemnie. Otrzymasz ode mnie maila z poradnikiem. Poznasz w nim przydatne triki, które sprawią, że mieszkanie będzie bardziej estetyczne i gotowe do sesji zdjęciowej.

dojazd

pochodzę z Opola ale za dobrymi zdjęciami dojeżdżam w każdy zakątek kraju. Zdjęcia wnętrz i architektury wykonuję też we Wrocławiu, Krakowie, Łodzi, Warszawie jak również za granicą. Zlecenia wyjazdowe podlegają wycenie indywidualnej.

fotografia

fotografuję wnętrza jak również fasadę budynku. Dbam aby ściany i horyzont były idealnie proste. Dzięki technice HDR i połączeniu światła naturalnego z oświetleniem błyskowym wydobywam ze świateł i cieni to co istotne.

dron

zdjęcia lotnicze ukażą atrakcyjne położenie nieruchomości. Opcja przydatna przy sprzedaży domów z działką i lokali, których dużym atutem jest położenie.

retusz

zadbam o idealne kolory twojego wnętrza. Często aby fotografia oddała to co widzi ludzkie oko, finalne ujęcie składa się z kilku lub nawet kilkunastu połączonych ze sobą kadrów o różnej ekspozycji. Dzięki profesjonalnym narzędziom mój retusz jest bardzo precyzyjny.

publikacja

dostarczam zdjęcia gotowe do publikacji na OLX, Otodom, Gratka, Booking, AirBnb itp. Na specjalne potrzeby udostępniam zdjęcia w oryginalnych rozmiarach 24 megapikseli.

Skrócone zasady współpracy, najważniejsze punkty umowy:

  1. Realizacja sesji zdjęciowej możliwa jest po zaakceptowaniu warunków umowy i dokonaniu płatności.
  2. Sesja zdjęciowa odbywa się w obecności Zamawiającego. W szczególnych przypadkach możliwe jest przekazanie kluczy i odbiór w uzgodnionym terminie i miejscu.
  3. Zamawiający odpowiada za wygląd i porządek lokalu. Po złożeniu zamówienia Zamawiający otrzymuje e-mail z poradnikiem jak przygotować mieszkanie do sesji zdjęciowej. 
  4. Fotograf nie wykonuje czynności porządkowych jak odkurzanie, zamiatanie, czyszczenie szyb i luster itp.
  5. Fotograf może aranżować przestrzeń za pomocą dostępnych na miejscu mebli i przedmiotów.
  6. Gotowe zdjęcia dostarczane są pocztą elektroniczną w ciągu 2 dni roboczych. Z przyczyn niezależnych od Wykonawcy czas ten może wydłużyć się do 7 dni roboczych.
  7. Wykonawca przekazuje Zamawiającemu licencję na wykorzystanie zdjęć bez ograniczeń czasowych i terytorialnych w obrocie elektronicznym, prawo do udostępniania zdjęć w serwisach ogłoszeniowych oraz przekazywania pośrednikom.   
  8. Wykonawca nie przekazuje Zamawiającemu praw majątkowych do wykonanych zdjęć. Oznacza to, że Zamawiający nie ma prawa do odsprzedaży zdjęć.
  9. Wykonawca zachowuje prawo do publikacji zdjęć w celach marketingowych na stronie internetowej, mediach społecznościowych i portalach branżowych.
  10. Faktura za wykonanie sesji zdjęciowej zostanie dostarczona pocztą elektroniczną wraz z gotowymi fotografiami.