Mały dodatek, wielka zmiana 4


Ilekroć dopada mnie znudzenie i chciałabym wszystko zmieniać, malować ściany i wymieniać meble, wtedy zaglądam do sklepów z dodatkami do wnętrz. Wyszukuję dodatki i po chwili orientuję się, że małym kosztem i znikomym nakładem sił, można osiągnąć efekt wow i odmienić każde wnętrze.

Mała zmiana duży efekt

Dla kogoś, kto przywiązuje uwagę do przedmiotów, którymi się otacza, często przychodzi ochota na zmiany. Wtedy warto pamiętać, że zmiany nie muszą być duże ani kosztowne, aby sprostać naszym estetycznym wamaganiom. Jeden mały dodatek potrafi zmienić wygląd całego mebla, a nawet pomieszczenia. Zatem zanim wymienimy meble w całym domu, zastanówmy się, czy nie wystarczy poszukać nowych dodatków.

Zakupy przez internet

W dobie sklepów internetowych możemy bez wychodzenia z domu wybrać meble i dodatki. Warto porównywać ceny i polować na wnętrzarskie promocje. Na Allegro czy Olx znajdziemy dodatki popularnych skandynawskich marek, często w dużo niższych cenach.

Wymiana gałek

Komoda w sypialni od dawna prosiła się o wymianę gałek na nowe. Długo nie mogłam się zdecydować jaki kształt i jaki kolor będzie odpowiedni. Panujący trend na złoto wziął górę i tak oto nasza komoda zyskała nowe złote gałki. Mały dodatek, wielka zmiana. Gałki pochodzą ze sklepu Regałka.  Znajdziecie tam największy wybór gałek meblowych. Serdecznie polecam.

Wnikliwi obserwatorzy zauważą, że zmianie uległy również dodatki nad komodą i w kąciku Hani. Swoją drogą, niech mi ktoś powie, gdzie uciekł ostatni rok?;)

Dajcie koniecznie znać jak Wam się podoba ta zmiana?

Zegar – Hubshinterior

Plakat – tutaj

Lampka balon – Drewniakowa

Półka – Bloomingville


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarzy do “Mały dodatek, wielka zmiana