Stylizacja z komodą retro, czyli metamorfoza niskobudżetowa 1


Jak wiele pieniędzy inwestujecie w swoje cztery kąty? Stawiacie na wielkie zmiany, czy raczej niskobudżetowe metamorfozy? Będąc zdecydowaną zwolenniczką drugiego z przedstawionych sposobów, przedstawiam Wam mój pomysł na komodę w stylu retro.

Po dłuższej przerwie wracamy do komody z PRL-u, która była bohaterem tego wpisu. Długo stała niezagospodarowana, aż w końcu doczekała się kilku dodatków. Stylizacja, którą tu zobaczycie jest oczywiście metamorfozą niskobudżetową, dzięki której po raz kolejny przekonałam się, że potrzeba tak niewiele, aby fajnie odmienić cztery kąty.

1. Detale. Nie od dziś wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach. Detale, które przyciągają naszą uwagę wcale nie muszą rujnować naszego portfela. Moimi faworytami wśród sklepów z dodatkami do wnętrz są: Jysk, H&M Home, Pepco, KiK i oczywiście IKEA. Pudełka, makramę, wiszącą doniczkę i boho zawieszkę znalazłam właśnie w Jysk. Złota doniczka to IKEA. Nie zapłaciłam za nie więcej niż 20zł. Bardzo lubię też targi staroci, gdzie można znaleźć prawdziwe perełki. Na jednym z takich pchlich targów znalazłam stojak na kwiatka, metalową donicę i mniejszą betonową doniczkę. Na komodzie znalazło się również radio, znalezione na Allegro.

2. Postery i lusterka. Od dobrych kilku lat króluje moda na plakaty we wnętrzach, a teraz dochodzą do nich lusterka. Nad komodę wybrałam plakat od Bluebird DesignJeśli szukacie plakatów do Waszych wnętrz, a opatrzyły Wam się już te prezentowane na Instagramie, to bardzo polecam Wam ten sklep. Znajdziecie tam wiele oryginalnych posterów. Zawieszkę do plakatu zrobiłam sama. Lusterko pochodzi ze sklepu KiK. Co do tego dodatku, to mam niedosyt i poluje na kolejne. 

3. Rośliny. To one dopełniają całości. Kropla zieleni to must have współczesnych wnętrz. Zaraziłam się modą na Urban Jungle i zielonych okazów przybywa mi coraz więcej. Moim oczkiem w głowie jest obecnie Pilea (popularny pieniążek).


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Stylizacja z komodą retro, czyli metamorfoza niskobudżetowa