NOWE ŁÓŻKO I ODMIENIONY POKÓJ CHŁOPCA 10


Chyba nie zdziwi Was, gdy powiem, że znowu pozmieniałam w pokoju naszego Chłopca. Tym razem wymieniliśmy łóżko, która to zmiana pociągnęła kolejne. Co było powodem naszej decyzji? Przede wszystkim chęć odzyskania większej przestrzeni. Poprzednie białe łóżko-domek służyło nam ponad 2 lata. Z czasem przekonaliśmy się, że tego typu łóżka sprawdzają się, ale na większych metrażach. Nam bardzo brakowało możliwości przechowywania na ścianach.

Zdecydowaliśmy się na drewniane łóżko od Mapetit. Nasz model to Felipe z wymienną tapicerką. Zaletą tego łóżka jest przede wszystkim to, że ma zagłówek. Dzięki temu dziecku nie jest zimno od ściany i ściana się nie brudzi. No rewelacja. Łóżko wykonane jest z litego drewna. Długo zastanawiałam się, czy nie wybrać białego. Ale dzięki temu, że łóżko jest drewniane, łatwo będzie je w przyszłości przemalować.

Jak widzicie trochę odchodzimy od stylu skandynawskiego na rzecz naturalnych barw. W kąciku do spania zrobiło się zielono. Ale bardzo przyjemnie. Poduchy supły i pościel w góry idealnie się tutaj wpasowały.

Miętową półeczkę powiesiliśmy nad łóżkiem. Dzięki temu Chłopiec ma swobodny dostęp do ulubionych książek.

Oprócz zieleni wprowadziliśmy też złoto. Nad małą ikeowską komodą zawisła metalowa kratka, która świetnie wyeksponuje ulubione fotografie i rysunki.

Pora na drugą stronę pokoju. Tutaj zmienił się jedynie układ mebli. Pozbyliśmy się białego regału, przestawiliśmy biurko pod ścianę, dzięki czemu zrobiło się więcej miejsca.

Łóżko – Mapetit
Pościel-Samiboo
Biurko-Mylabel
Poduszki supły-Wood’n’Wool


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 komentarzy do “NOWE ŁÓŻKO I ODMIENIONY POKÓJ CHŁOPCA