WIELKANOC W KADRZE-czyli dekoracje last minute 4


Od pięciu miesięcy mój czas skrócił się o połowę. Czasem łapię się na tym, że gonię własny ogon. Nim się obejrzałam, przyszedł czas Wielkiej Nocy. W tym roku ten czas zbiega się z urodzinami naszego Chłopca. Więc będziemy świętować podwójnie, ale też podwójnie szykować. Z racji tego, że mam tak mało czasu, postanowiłam nie robić skomplikowanych dekoracji wielkanocnych, ani też nie kupować niczego nowego. Razem z moim Chłopcem przygotowaliśmy kilka prostych pisanek.

PISANKI LAST MINUTE

Czego potrzebujemy?

  • jajka/wydmuszki,
  • sznurek (mogą być różne kolory),
  • jakieś roślinki,
  • pisak do płyt.

Taki zestaw każdy z nas ma w domu. Zobaczcie co udało nam się wyczarować.

Aby stworzyć piękną pisankę wystarczy przewiązać jajko jutowym sznurkiem i włożyć gałązkę bukszpanu lub jakiś kwiatek, czy bazie.

Patent na pisanki z buźkami zobaczyłam u Martyny z @martidamskaWystarczy kilka ruchów pisakiem i mamy piękną minimalistyczna pisankę. Prawda ze proste?

MINIMALISTYCZNE DEKORACJE

Kiedy jesteś totalnie zmęczona i dekoracje chcesz odpuścić, wtedy do głowy przychodzą Ci najlepsze pomysły. Okazuje się, że do dekoracji świątecznego stołu masz wszystkie potrzebne elementy. Znacie to? Aby szybko i pięknie udekorować wielkanocny stół, wcale nie potrzeba długich godzin spędzonych na poszukiwaniu elementów wystroju. Biały obrus pewnie znajdzie się w każdym domu. Przyznam, że ja swój dopiero kupiłam. Wcześniej korzystałam z białego prześcieradła. Skoro mamy już obrus, wystarczy wstawić świeże kwiaty do wazonu, wyciągnąć jajka i gałązki bukszpanu i dekoracje mamy gotowe. Ja dodatkowo wykorzystałam sianko, które często dostaję w paczkach.

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Niech te święta wielkanocne
wniosą do Waszych serc wiosenną radość i świeżość,
pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarzy do “WIELKANOC W KADRZE-czyli dekoracje last minute