DROBNE ZMIANY W NASZEJ MIKROSYPIALNI 4


Chyba nigdy nie przestanę ulepszać i kombinować w tej naszej małej przestrzeni. Co i rusz pojawiają się nowe pomysły. I tak oto w sypialni zawisł nowy kinkiet, plakat i pojawiły się też nowe kwiatki.

Nad klasyczną drewnianą komodą powiesiłam plakat od Hugthestuff i metalowe srebrne lusterko. Docelowo planuję pomalować lusterko na kolor złoty, ale poczekam do wiosny, kiedy można będzie malować na balkonie.

Na Instagramie wspominałam Wam, że zamawiałam kwiatki przez Internet. Tym sposobem w białej wiszącej osłonce pojawiła się Zielistka, a na komodzie Wężownica. Moje sprawdzone miejsce w sieci na kwiatowe zakupy to sklep Bonsai. Kwiaty przyjeżdżają do nas zapakowane w kartonowe pudło. A w środku każda doniczka jest owinięta folią i zapiankowana, dzięki czemu nic nie ma prawa się poruszyć. To moje trzecie zakupy w tym sklepie i na pewno nie ostatnie.

Nowy kinkiet kupiłam w BRW. Planuję dokupić jakąś ozdobną żarówkę. Pościel to White Pocket ze sklepu Artvesta. Bardzo brakowało mi prostej klasycznej białej pościeli. Dodałam do niej poduszkę z kwiatowym motywem z H&M Home i akwarelowe poduszeczki od Huthestuff.

Ta komoda to taki nasz wspólny kącik mój i córeczki. Tu też pojawiło się sporo nowych detali, jak lustro z WestwingNow, czy szkatułki na biżuterię z H&M Home.

A tutaj śpi Księżniczka.

 

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 komentarzy do “DROBNE ZMIANY W NASZEJ MIKROSYPIALNI