Pierwsze urodziny Marysi, czyli pomysł na tanie urodzinowe dekoracje 6


Nie wiem, czy wiecie ale moja siostra słynie z tego, że potrafi zrobić coś z niczego, niewielkim nakładem pieniężnem. Tak też było w przypadku dekoracji urodzinowych Marysi. Bardzo proste dekoracje okazały się strzałem w dziesiątkę. Wyszły urodziny rodem z Pinterest. Zobaczcie sami.

KWIATOWE DEKORACJE

Kwiaty grają tutaj pierwsze skrzypce. Zawieszoną na ścianie gałąź udekorowano eukaliptusem, kwiatami eustomy i różami. Pojedyncze gałązki eukaliptusa zdobią sznurek od balonów, a także girlandę zawieszoną przy komodzie. Stół ozdabiają piękne bukieciki. Tort również został ozdobiony identycznymi kwiatami tak, aby wszystko tworzyło jednolitą całość. Kwiatowy motyw pojawia się również na pikach do babeczek. Piki Faustyna wykonała sama. Projekt przygotowała w programie graficznym, wycięła i przykleiła do wykałaczek.

ZŁOTO

Do kwiatowych dekoracji pasuje każdy kolor. Faustyna zdecydowała się na złoto i kilka kropel różu. Do wykonania napisu użyła złoty karton. Sama narysowała litery, wycięła i przykleiła do ściany. Złoty baner na tort kupiła za ok 20 zł na Allegro, wykonany ze sklejki. Aby całość ładnie się komponowała, rozsypała złote konfetti.

BALONY

Balony to prosta i tania dekoracja na każdą okazję. Tutaj pojawiła się cyfra jeden, balony w serduszka. Ponadto do zwykłych białych balonów przywiązane zostały złote kokardki, po czym przyklejone zostały do sufitu taśmą dwustronną.

Jestem bardzo ciekawa jak podobała się oprawa pierwszych urodzin Marysi. Dajcie koniecznie znać w komentarzach.

Miłej soboty! Ściskam!
Małgosia


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 komentarzy do “Pierwsze urodziny Marysi, czyli pomysł na tanie urodzinowe dekoracje