STYCZNIOWE INSPIRACJE 2


Dzisiaj będzie kilka dobrych linków, fajny instagramowy profil, coś dla ducha i ciała. Zapraszam po styczniowe inspiracje.

Styczeń upłynął nam głównie na chorowaniu. Ale było też dużo fajnych momentów, dużo nowości w domu i kosmetyczce. Biblioteka wzbogaciła się o kilka godnych uwagi pozycji. Zobaczcie co mnie inspirowało i dodawało energii na początku roku.

1. Pudełko niespodzianka, czyli styczniowy ChillBox. W styczniu testowałam pudełko od ChillBox. To dość młoda marka, zajmująca się tworzeniem pudełek „pełnych relaksu”. W każdym pudełku znajdziecie kilka fajnych produktów. Edycja styczniowa zawierała: krem do twarzy nawilżająco – ochronny Anti – pollution – Harmonique, truskawkową maskę do twarzy „Głębokie nawilżanie” – La Cafe de Beaute, cedrowy balsam nalewka do włosów – Babuszka Agafii, balsam do ust – Green Pharmacy, „Trochę inny dziennik. 52 listy na każdy tydzień roku” – Moorea Seal, herbatkę ziołową na „dzień dobry” – Dary Natury, zestaw kadzidełek, kocyk Ikea. Na stronie dostępna jest już edycja marcowa.

2. Książka. W styczniu zaczęłam czytać książkę „Proste rzeczy o rodzicielstwie”, Luis Timm. zawsze sceptycznie podchodziłam do tego typu poradników. Byłam przekonana, że na wychowywaniu dzieci każdy rodzic zna się najlepiej i nie warto zaprzątać sobie głowy tym, co na ten temat sądzą inni. Moje poglądy zweryfikowało macierzyństwo i przeżywanie tego na własnej skórze. Teraz jestem wdzięczna, że na rynku pojawiają się takie pozycje jak ta. Książkę czyta się bardzo przyjemnie. Jest napisana prostym językiem i jest kierowana do facetów. Ale jak sam autor pisze, powinna ją przeczytać każda kobieta. W książce autor porusza dużo ciekawych zagadnień, przedstawia swoje spostrzeżenia na temat roli ojca, rodziców, często w bardzo humorystyczny sposób. Namawia do bycia tu i teraz, do bycia szczęśliwym rodzicem, takim na sto procent. W książce znajdziemy dużo fajnych przykładów i anegdot. Otwiera oczy na wiele trudnych, a często omijanych przez nas tematów. Zachęcam całym sercem do jej przeczytania.

3. Fajny sklep z dodatkami do domu. To, że uwielbiam wnętrza i zmiany, to już wiecie. Tym razem wypatrzyłam fajne plakaty i tekstylia u Hugthestuff. Te piękne kwiatowe motywy zachwycają mnie bardzo. Niebawem pokażę Wam więcej tych cudnych prac u siebie w domu. 

4. Fajny profil na Instagramie. Jak zwykle mam Wam do polecenia fajny profil na Instagramie. Zajrzyjcie koniecznie do @babie_lato. Znajdziecie tutaj fajne kadry, a mało tego bardzo ciekawe stories na temat Instagrama. Przepadłam.

5. Ciekawy artykuł o pracy Innfluencera, której nie widać. Adrianna trafia w sedno. Przeczytajcie koniecznie tutaj.

6. Styczniowe odkrycie – blog Ani niebalaganka.pl. Znajdziecie tam dużo fajnych porad na temat planowania, sprzątania i codziennej organizacji, a także druki do pobrania. 

Mam nadzieję, że choć trochę Was zainspirowałam. Dajcie znać, co Was zainspirowało w zeszłym miesiącu. A może odkryliście fajną treść w internecie. Dawajcie linki. Miłego weekendu. 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “STYCZNIOWE INSPIRACJE