Listopadowe przyjemności 1


Na koniec listopada chciałabym podzielić się z Wami tym, co umilało mi ten iście jesienny miesiąc. Przed nami piękny czas – grudniowe świąteczne szaleństwo. Oczekiwanie na święta. A tymczasem spójrzcie na moją listopadową listę umilaczy.

1. Dobra książka. Po przeczytaniu w jedną noc „Prokuratora” Pauliny Świst, nie mogłam przejść obojętnie obok jej nowej książki „Komisarz”. Nie pomyliłam się. Jest tak samo wciągająca. Genialny kryminał.

2. Piękne dodatki do domu. To, że jestem fanką botanicznych motywów, już wiecie. Ostatnio udało mi się upolować takie piękne cudo do dekoracji. Deska to produkt handmade. Znajdziecie ją w sklepie Boguslavskaya.

3. Inspirujący profil na Instagramie. Uwielbiam Instagram przede wszystkim za  inspiracje, które można tam znaleźć. Dziś polecam Wam odwiedzić piękny profil @misskyreelovesAutorka prezentuje piękne rodzinne fotografie. Drugim moim odkryciem miesiąca jest profil @lovedbysheila z pięknymi, jasnymi wnętrzami. Koniecznie odwiedźcie Instagram bo to kopalnia inspiracji w każdej dziedzinie.

4. Dobra herbata. Jesienią mogłabym pić ją litrami. Moje ostatnie odkrycie to herbatki Naturalmojo. Sto procent naturalnych składników. Do tego piękny zapach i idealny smak.

4. Piękne Hanusiowe tekstylia od Samiboo. Nie sądziłam, że ten dziewczęcy świat tak mnie wciągnie. Ostatnio do naszej kolekcji tekstyliów dołączyła piękna pościel w kwiaty i nasz spacerowy niezbędnik – śpiworek, który rośnie razem z dzieckiem. Niezbędny na zimowe spacery.

A Was co zainspirowało w listopadzie?
Miłego dnia!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Listopadowe przyjemności