Trzy wnętrza listopada 8


Przeglądając Instagram nie trudno trafić na  inspirujące wnętrza. Jedne wpisują się w tak lubiany przez wszystkich sztywny schemat stylu skandynawskiego, inne odmienne-pokazujące własny zamysł. Każde czyjeś, urządzone według siebie. Wybrałam na dziś 3 profile, które oglądam bardzo chętnie.

Pierwsze wnętrze to profil @makenewhome. Stonowane, przejrzyste pomieszczenia, jasne ściany oraz wyraziste dodatki. Wnętrze stylizowane skandynawskimi trendami, nie brakuje w nim również odnowionych mebli z lat 60-70. Mieszkanie sprawia wrażenie przytulnego, zachęca do odwiedzania.

 

Drugim ciekawym wnętrzem jest profil @queens_crescent. Mieszkanie utrzymane w kolorystyce biało-czarnej. W pierwszej kolejności w oczy rzucają się dodatki i gadżety, których nie brakuje w mieszkaniu. Bardzo dobrze w tym wnętrzu wkomponowują się drewniane elementy, a sofa i kominek zapraszają by rozgościć na dłużej.


Ostatnim wnętrzem jakie chcę Wam pokazać jest profil @agnieszka_kijowska. To moje odkrycie instagrama ostatnich miesięcy. Wnętrze bardzo jasne, ciepłe i przytulne. Przy tym odmienne, bo wyraziste kolory grają tu pierwszoplanową rolę. Uwagę zwracają również: biała podłoga, ceglana ściana i dużo zieleni. Nie wiem jak Wy ale ja z chęcią zamieszkałabym w domu  Agnieszki.

Patrząc na profil @agnieszka_kijowska nasuwa mi się myśl, że niejednokrotnie w życiu brakuje nam barw, światła, zieleni. Uciekamy w to co standardowe, nie wychylając się poza przeciętność. A może by tak zaszaleć? Może odrzucić czarno-białą rzeczywistość i dać się ponieść w krainę barw i dodatków?

Dajcie znać czy wnętrza, które przedstawiłam również podobają się i Wam.

Miłego weekendu Kochani!

Faustyna


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

8 komentarzy do “Trzy wnętrza listopada