TRZY WNĘTRZA PAŹDZIERNIKA 1


Dziś mam dla Was zestawienie moich ulubionych trzech wnętrz, które zainspirowały mnie w październiku. Każde z nich utrzymane jest w minimalistycznym stylu, bez zbędnych, wyszukanych dodatków. W takich wnętrzach wszystko prezentuje się idealnie.

Salon Kasi z bloga makelifeeasier.pl. Bloga Kasi zna każdy. Kasia na Instagramie dość często przemyca kadry ze swojego mieszkania. Salon utrzymany jest w klasycznym stylu. Jasne ściany, ciemna kanapa, a do tego oryginalny dywan i stolik z nutką retro. Wrażenie robi kominek, jak w starej kamienicy. Dla mnie wnętrze idealne.

zdjęcie autorstwa Kasi Tusk, źródło: tutaj

Salon Oli z bloga msbaika.pl. W tym wnętrzu zachwyca mnie to, jak Ola łączy markowe rzeczy z rzeczami z popularnych sieciówek. Szara kanapa z biało-czarnymi poduchami, a nad nią klasyczne półeczki, na których ustawiono oryginalne rysunki i dodatki, tworzą ponadczasowe wnętrze.

zdjęcie autorstwa Oli Nadolny, źródło: tutaj

Salon Ani @mono.chromatyczna. To wnętrze utrzymane jest w klasycznym skandynawskim stylu. Wszystko do siebie idealnie pasuje. Ania pięknie wydzieliła strefę jadalnianą i strefę wypoczynkową. To co mnie zachwyca, to piękne lampy i witrynka, w której Ania eksponuje różne bibeloty.

zdjęcie autorstwa Ani Krynickiej, źródło: tutaj

Koniecznie dajcie znać, jak Wam się podobają moje wnetrzarskie inspiracje. A może podzielicie się linkami do zdjęć, które Was zainspirowały?

Miłego wieczoru:*


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “TRZY WNĘTRZA PAŹDZIERNIKA