Domowe biuro w małej sypialni – czy to możliwe? 9


Mimo tego, że nasze mieszkanie jest naprawdę małe (to nie całe 50 m2), nie mogłam sobie odmówić zaaranżowania domowego biura. Jakiś czas temu oddaliśmy naszą sypialnię synowi, podzieliliśmy duży salon, z którego wydzieliśmy sypialnię. Nasza sypialnia jest maleńka i wąska.

Nie mniej jednak zmieściliśmy w niej duże łóżko, biurko i regał. Dzięki czemu cieszymy się sypialnią, nie rezygnując jednocześnie z wygodnego kącika do pracy. Osobiście jestem bardzo zadowolona z efektu, jaki udało nam się osiągnąć. Postawiliśmy oczywiście na białe ściany, białe meble z dodatkiem drewna, aby wnętrze nie przytłaczało. Dzięki białym ścianom pomieszczenie wydaje się większe niż jest w rzeczywistości. Mieszkanie na małej powierzchni daje porządnego kopa do regularnego pozbywania się nieużytecznych rzeczy. Staramy się na co dzień nie wprowadzać zbędnego chaosu w naszej przestrzeni. Stawiamy na stonowane kolory i naturalne dodatki.

To chyba ostatni post z serii domowe biuro. Za 2 miesiące pojawi się mała Istotka, dla której właśnie w tej małej przestrzeni musimy stworzyć wygodny kącik. Będzie to dla nas wyzwanie. Mam już jednak wszystko przemyślane i myślę, że plan powinien się udać. Tymczasem zobaczcie aktualną sypialnię.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 komentarzy do “Domowe biuro w małej sypialni – czy to możliwe?