KĄCIK MARYSI-ODSŁONA DRUGA 2


Przedstawiam Wam zmiany jakie zaszły ostatnio w kąciku najmłodszego członka rodziny-Marysi. Największą widoczną zmianą jest wymiana łóżeczka. Poprzednie łóżeczko (możecie je zobaczyć tu) było przemalowane. Kolor zamiast jasnej mięty wyszedł po prostu zielony. Nie takiego efektu oczekiwałam. Poza tym ono miało niestandardowy rozmiar-kupno akcesoriów do niego to była nie lada gratka, dlatego podjęliśmy decyzję o jego zmianie. Łóżeczko, które wybraliśmy pochodzi ze sklepu Mokee, a jego kolor to Stone Teal. Firma Mokee to ciekawe wzory, dobra jakość wykonania i niebanalne kolory. Łóżeczko urzekło mnie od pierwszego spojrzenia i myślę, że świetnie komponuje się w kąciku naszej córci. Ona sama lubi w nim bardzo przebywać. Łóżeczko posiada 8-stopniową regulację wysokości i demontowany bok, dzięki czemu posłuży na dłużej.

Łóżeczko ma pojemną szufladę, w której można schować np. kocyki, tak jak u nas lub chociażby ciuszki czy też zapasy pieluszek.

Kącik Marysi wzbogacony również został o detale takie jak aniołek czy proporczyk, nie wspominając o ciągle rosnącej liczbie zabawek.

Łóżeczko, pościel-Mokee

Proporczyk-Letters of Mine

Zawieszka do smoczka-@bartusiowe.love

Smoczek, żyrafka, Wishbear – muppetshop

Plakat-lemonducky

 

 

Zapisz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “KĄCIK MARYSI-ODSŁONA DRUGA