PLANUJEMY URODZINY MALUCHA – POMYSŁ NA DEKORACJE


Końcówka lutego i początek marca od 3 lat oznacza dla mnie jedno – planowanie urodzin naszego Chłopca. W tym roku będą to 3 urodziny. W tym roku Chłopiec już bardzo świadomie przeżywa własne urodziny. Co chwila pyta kiedy one będą, wymyśla prezenty i listę gości. Swoją drogą nie przypuszczałam, że 3 letnie dziecko już tak dużo rozumie. Zaczynamy więc wspólnie planować przyjęcie urodzinowe. Jak co roku, nie może zabraknąć spersonalizowanych dekoracji urodzinowych.

Dziś chciałabym przedstawić Wam zeszłoroczne dekoracje. Zostały stworzone przez Faustynę. Motywem przewodnim był traktor. Faustyna przygotowała girlandę, piki do ciasteczek, muffiny i tort. Wszystko w kolorystyce miętowo – czarno – białej. Do tego kupiliśmy balon – cyferkę i pompony. Sami zobaczcie.

 W tym roku jeszcze nie mam ostatecznej koncepcji na to, jak będą wyglądać urodzinowe dekoracje. Na pewno pozostanę w neutralnej kolorystyce. Przed nami pełen wrażeń miesiąc. Oprócz dekoracji, trzeba będzie pomyśleć nad urodzinowym prezentem dla Jubilata. Jak zwykle jestem podekscytowana i pełna energii do działania. Swoimi wyborami na pewno pochwalę się tutaj na blogu w kolejnej wpisie z serii PLANUJEMY URODZINY MALUCHA.

Jestem bardzo ciekawa, jak u Was wyglądają urodziny Waszych pociech. Podzielcie się w komentarzach swoimi pomysłami na dekoracje i prezenty dla 3 latka.

Do napisania
Małgosia

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *