Z WIZYTĄ U MAŁEGO CHŁOPCA 9


Dawno nie było tu pokoju mojego przedszkolaka. Spodobała mi się ksywka, jaką nadała pokojowi swojego synka Justyna z bloga so we are. Nie mogę powstrzymać się, aby nie nazywać Kubusiowych kątów „dziuplą/dziupelką”. To w końcu tylko 10 m2.

Dobrze, że pokoik jest w kwadracie. Daje to możliwość optymalnego zagospodarowania przestrzeni. Mimo to, muszę przyznać, że nie znalazłam jeszcze idealnego rozwiązania dla tego pomieszczenia. Stąd też często wprowadzam tutaj zmiany.  Ostatnio do naszej dziupelki trafiła prawdziwa, pełnowymiarowa szafa. Ale także półeczka w stylu popularnego „stringa”. Choć do oryginału dużo jej brakuje, przyznam, że wszystko wygląda na niej super. Jest idealna do przechowywania różniastych zabawek. Przestawiłam też stolik i wiklinowy kosz.

Elementem wystroju, o który najczęściej pytacie jest miętowa półeczka na książki. Zakupiona została rok temu na popularnym portalu aukcyjnym za ok. 90 zł. To kolejny element, którego nie pozbyłabym się z tego pokoju. Idealnie nadaje się do przechowywania książek. Pod miętową półeczką ustawiłam tymczasowo wiklinową skrzynię. Póki co służy nam do przechowywania zabawek. Ale już w przyszły weekend zamieszka tutaj nowy mebel.

Obok skrzyni stoi łóżeczko domek. Naklejki góry idealnie się sprawdzają i chronią ścianę przed zabrudzeniami. Nie ukrywam jednak, że marzy mi się malowanie ścian i lamperia. Planuję też obciąć domek. Dzięki temu uzyskałabym dodatkowe miejsce do przechowywania na ścianie.

Na przeciwległej ścianie znajduje się kącik do pracy dla naszego malucha. Jako, że stolik stał się już za mały na twórcze prace małego szkraba, aktywnie poszukuję nowego stoli/biurka w stylu retro. Póki co jestem załamana. Ceny takich zestawów są przerażająco drogie. Szukam też w sklepach z wyposażeniem przedszkoli, ale wszystkie stoliki, jakie udało mi się tam znaleźć są koszmarne. Natomiast można znaleźć tam całkiem fajne krzesełka w bardzo przystępnej cenie. Jeśli nic innego nie znajdę, postawię właśnie na takie krzesełko.

Jeśli chcecie zobaczyć poprzednie wersje naszego pokoiku zapraszam tutaj,tutaj i tutaj.

Produkty widoczne na zdjęciach:
naklejki ścienne góry – Dekornik
dywan, pościel – H&M HOME
półka miętowa, półka biała – Allegro
łóżko domek, stolik i krzesełka – DIY
regał – IKEA

Zapisz

Zapisz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

9 komentarzy do “Z WIZYTĄ U MAŁEGO CHŁOPCA