POMYSŁ NA WALENTYNKOWE DIY 3


Nie macie pomysłu na prezent lub znudziły Wam się prezenty ze sklepów? Ten wpis jest właśnie dla Was.

Dzisiaj przedstawię Wam prezent, który możemy wykonać sami. Przede wszystkim potrzebujemy do stworzenia tego dzieła chwilkę czasu i cierpliwości. Pudełko, które wykorzystałam do prezentów zakupiłam w Pepco, ale nie martwcie się, możecie wykonać je sami przy użyciu starego pudełka po butach i  papieru ozdobnego. Tutaj przedstawiam Wam karteczki z 50 powodami, dla których kocham ukochaną osobę. Kwestię treści  pozostawiam Wam, ponieważ to sprawa indywidualna, pokażę kilka tekstów, które ja wybrałam. Do utrzymania karteczek w formie rurki użyłam słomek, które pocięłam na kawałki pasujące do wielkości rurek. Możecie również wykorzystać ozdobną taśmę, ale ja preferuję słomki, ponieważ rozpakowując nie zniszczymy karteczki i możemy wracać do niej kiedy chcemy ciesząc oko ich treścią. Aby rurki nie leżały na dnie pudełka postanowiłam wykorzystać  szafirowy woal. Osobiście preferuję prezenty od serca niż te zakupione w sklepach,  W taki sposób możemy pokazać, jak bardzo kogoś kochamy. Koszt wykonania takiego prezentu wyniósł około 20 złotych, a ucieszył i wzruszył jak niejeden drogi prezent. Mam nadzieję, że wykorzystacie ten patent w najbliższe walentynki. Co o tym sądzicie? Jak Wam się podoba?

Ściskam Was
Roksana

Zapisz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 komentarzy do “POMYSŁ NA WALENTYNKOWE DIY

  • Ania z Domifikacje.pl

    Uwielbiam DIY, bo nie dość, że pobudza fantazję, to jeszcze obdarowywana osoba czuje się naprawdę doceniona, wyróżniona. Żeby przygotować coś specjalnie dla niej poświęca się własny czas i pracę. A Twój pomysł jest naprawdę trafny na walentynki.

    Pozdrawiam i zapraszam na Domifikacje, Ania.

  • JamesGlync

    No matter how you do it, losing weight is an individual thing. Friends can help you but they can’t lose the weight for you. You’ve got to take charge of your weight loss from the beginning if you want to get serious about losing weight. The following tips will help.