INSTAGRAMOWA TOP 13 2


Nie ukrywam, że Instagram to jedno z najczęściej odwiedzanych przeze mnie miejsc w sieci. Odkąd założyłam tam konto, zaczęła się moja przygoda z fotografią. Dzięki niemu poznałam wiele fantastycznych ludzi. Dziś przedstawię Wam moje ulubione profile, które z wielką przyjemnością obserwuję na Instagramie. Prowadzą je jedyne w swoim rodzaju dziewczyny.  Każda z nich ma swojego „konika”, w którym czuję się najlepiej. Wszystkie profile mniej lub bardziej związane są z tematyką aranżacji wnętrz. Na instagramowych kontach możemy zaobserwować całą gamę kolorów, od białego przez szarości do bardziej odważnych, które nadają życia całemu wnętrzu. Wystarczy malutki akcent kolorystyczny, by w ich wnętrzach pojawiło się trochę szaleństwa. Główną cechą, która łączy wszystkie dziewczyny jest miłość do bieli i stylu skandynawskiego. Konta, które zostaną wymienione najbardziej cenię za oryginalność każdego z nich. W jednych podoba mi się minimalizm, zaś w innych kolory i cudne aranżacje, które tworzą spójną całość. Dziewczyny tworzą piękne aranżacje, pokazują zdjęcia dzieci, dzielą się pomysłami na rzeczy DIY, Mając chwilę wolnego czasu, zasiadam przy kawie i z zainteresowaniem oglądam ich piękne fotografie,

Dziewczyny! Każda z Was daje mi dużą motywację do tworzenia własnych zdjęć i rozwijania się w tym kierunku. Jesteście doskonałym przykładem osób, które robią to co najbardziej kochają, często łącząc pracę ze swoją pasją.

Oto moja instagramowa Trzynastka (kolejność przypadkowa):

1.@wroblove – tak pięknie u Madzi.

2. Ania –  @scraperka

3. @skandynawska_weranda – konto Ani.

4. Tworzony przez Dagmarę – @roomor

5. Profil Kasi z @my_full_house

6. @minimaliving – prowadzony przez Kasię.

7. @marzena.marideko – miejsce stworzone przez Marzenę.

8. @_justynaniko_ – miejsce Justyny,

9. @iza.perez_coloresdemialma – miejsce stworzone przez Izę.

10. @domsli22 – którego autorką jest Dominika.

11. @deer.home – stworzone przez Paulinę

12. @bambolecidea – autorką którego jest Kalina.

13. @alabasterfox – którego autorką jest Adrianna.

Oczywiście podglądam mnóstwo innych fantastycznych profili, którymi będę się tutaj dzielić nie raz, Dajcie znać, jakie profile Wy najchętniej obserwujecie.

Małgosia

Wszystkie zdjęcia zostały wykorzystane za zgodą ich autorów.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

2 komentarzy do “INSTAGRAMOWA TOP 13

    • domwkadrze Autor wpisu

      To prawda – dziewczyny robią ekstra zdjecia:) Kochana jeszcze nie raz będę prezentować takie zestawienie. Na pewno znajdzie się coś, czego nie znasz:) Ściskam!