DETALE W KADRZE – KUCHENNA PÓŁKA 12


Przychodzę dziś do Was z kuchennymi detalami. Kuchnię mamy maleńką, więc każde miejsce do przechowywania jest na wagę złota. W rogu nad stolikiem zamontowaliśmy białą otwartą półkę i reling. Obie te rzeczy są niezwykle praktyczne. Pozwalają na sprytne przechowywanie potrzebnych w kuchni rzeczy, ale także pięknie eksponują wszelkie kubki, kubeczki, deseczki, dzbaneczki…

Jakiś czas temu na MOIM INSTAGRAMIE pisałam, że chcę w tym kącie troszkę pozmieniać. I tak się stało. Drewniana czarna skrzyneczka z H&M HOME wylądowała na stoliku i pięknie uporządkowała przestrzeń. Natomiast na półce poustawiałam ulubione filiżanki, których najczęściej używam. No i kawę oczywiście. Na tablicy powiesiłam na washi tape kartki. Te z motywem kawy pochodzą od Lemonducky.

Jeśli o kawie mowa, to po wizycie u Izy w Starachowicach, rozsmakowałam się w kawie, zaparzanej w kawiarce. Uwierzcie, lepszej kawy nigdy nie piłam. Swoją kawiarkę dostałam od przyjaciółek na urodziny. Od tej pory uczę się parzyć w niej kawę.

Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia kuchennych kadrów.

kuchnia w stylu skandynawskim, przechowywanie na ścianach, półki w kuchni

kuchnia, kuchnia w stylu skandynawskim

kuchenna-poleczka-blog

otwarte półki w kuchni, kuchnia, biała kuchnia

kuchnia w stylu skandynawskim

Koniecznie dajcie znać jak Wam się podoba ta część mojej kuchni.
Małgosia

Zapisz


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

12 komentarzy do “DETALE W KADRZE – KUCHENNA PÓŁKA